A-VAC Vacuümgeneratoren
De A-VAC serie perslucht aangedreven vacuümgeneratoren is aantrekkelijk geprijsd en ideaal voor een breed scala van toepassingen, zoals "pick and place", klemmen, tillen en het opspannen van werkstukken. De A-VAC vacuümgeneratoren zijn nagenoeg onderhoudsvrij en hebben geen bewegende slijtdelen. De aluminium uitvoering is vereist geen vacuüm-filter, kleine stofdeeltjes passeren de A-VAC zodat er geen verstoppingen of verlies van zuigkracht optreden. De instelbare A-VAC heeft een ingebouwde verstelbare straalpijp waarmee de vacuümstroom traploos kan worden ingeregeld.
FikVac Vacuümpompen
De FikVac serie perslucht-aangedreven vacuümpompen wordt toegepast om uiteenlopende vloeistoffen en droge stoffen op te zuigen in standaard 200-liter vaten.
De FikVacDry gebruikt u voor een breed scala aan (droge) toepassingen, waaronder het opzuigen van abrasieve materialen zoals staalgrit, spanen en zand, en ook het stofzuigen van vloeren, industriële machines en andere apparatuur.
De FikVacWet gebruikt u voor het opzuigen van onder meer snijdvloeistoffen, hydrauliekolie, lekvloeistoffen, adsorbenten, slib en spanen, en afvalwater.